people worldwide have been measured, this number is rising each day.

Over 20 years of research and experience.

Cooperation with psychologists, pedagogues, scientists and experts from various fields.

 

Desatero příběhů o dětech a dospělých

 

Motto:

Pochopte, prosím, své děti: nemáte před sebou hlupáčky, jejichž jedinou záchranou je co nejdříve se vám podobat. Máte před sebou jiný svět. Takový svéprávný a krásný, jako by to byl svět z jiné planety. Nemáte důvod pohrdat jeho smyslovostí. Ti, kteří v něm mají tak nepřetržitě blízko od smíchu k slzám a při každé větě od vzrušení křičí, jsou vlastníky tajemství, vám už neznámého. Nerozbíjejte jim toto tajemství, nesmějte se jim kvůli němu. Nebuďte je příliš brzy. Čeká je potom dlouhý, dlouhý den přísného a trpkého lidského údělu. Nechejme jim ještě chvíli.

Milan Rufús

Vážení čtenáři a jiní příznivci,

„Desatero příběhů o dětech a dospělých" se dočkalo rozpracování a vydání v knižní podobě. Je to bohatě ilustrovaný almanach příběhů o dětech a jejich dospělých. Autory jednotlivých příběhů jsou čeští a slovenští psychologové, pedagogové a další odborníci na výchovu, jenž čerpali ze své odborné praxe a z mnoha osobních životních příběhů lidí, kteří jejich odbornou pomoc potřebovali.

V knize je popsáno deset stěžejních výchovných oblastí, způsobů, situací či procesů, které formují každé dítě a mají zásadní význam pro to, zda se dítě ve svém životě obejde bez náhražek, berliček, dopingu (např. ve formě alkoholu, drog nebo cigaret) či nikoli. Kniha je proto věnována všem dětem a jejich dospělým.

Color association, o.p.s. nabízí přímý prodej knihy, nebo také projekt „Pošli knihu dál" (viz níže).

Ať využijete jednu, druhou nebo obě možnosti, děkujeme Vám za Vaši podporu.

Správní rada Color association, o.p.s.

CHCI SI KNIHU KOUPIT

Děkujeme, že jste se rozhodli „Desatero" zakoupit. Titul byl vydán vlastním nákladem z podpory dárců. Finanční prostředky získané z prodeje budou využity pro projekt „Pošli knihu dál" (viz níže), na další rozvoj diagnostické metody barvových asociací a pro pomoc konkrétním lidem i skupinám v souladu s posláním obecně prospěšné společnosti Color association. Cena knihy je 160,- Kč, poštovné a balné 37,- Kč (na Slovensko 128,- Kč).

Knihu si zakoupíte:

  • poukázáním platby na transparentní účet číslo 2000323220/2010 vedený u Fio bank, a. s. pod variabilním symbolem 10. V textu platby uveďte přezdívku (Vaši osobní identifikaci pro rozlišení platby a následné zaslání knihy). Adresu přijemce knihy zašlete spolu s přezdívkou na This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it ;
  • poukázáním ceny poštovní poukázkou A, kde uvedete variabilní symbol 10, do adresy odesilatele adresu příjemce knihy a do zprávy pro příjemce uveďte DESATERO.

Detaily platby pro poštovní poukázku „A":

Adresa majitele účtu: Color association, o.p.s., Sadová 553/8, 702 00 Ostrava
Číslo účtu/kód banky: 2000323220/2010
Variabilní symbol: 10

 

POŠLI KNIHU DÁL 

„Pošli knihu dál" je projekt Color association o.p.s., jehož cílem je zpřístupnit myšlenky Desatera příběhů co největšímu počtu čtenářů. Z každé zakoupené knihy bude polovina částky použita na dotisk a dotištěné množství bude věnováno vybraným veřejným knihovnám, azylovým domům pro matku a dítě, rodičovským nebo dětským centrům apod. O průběhu projektu Vás budeme informovat na těchto stránkách.

Desatero příběhú o dětech a dospělých
Autoři: kolektiv autorů;
Vazba: pevná matná;
Počet stran: 72;
Rozměry: 21cm x 21cm;
ISBN: 978-80-905385-0-4;
Vydání: 1. české vydání;
Copyright: © Color association, 2012

 

Děkujeme za podporu dárcůmlogo_daps  logo_inca_krivky  logo_CA_OPS  bm

More in this category: « Cooperation